ISO 9001:2008 - JAS-ANZ - IAF Türkçe English
 
YAZILIM ÜRÜNLERİMİZ


 
2A-ERP, Kurumsal kaynak planlamasında inanılmaz gelişmelere devam etmektedir. 2A-ERP ile servisler, analitik, finans, insan sermayesi yönetimi, işlemler ve kurumsal hizmetler için güçlü araçlar elinizin altında olacak. Ayrıca elinizdeki araçları tüm 2A-ERP çözümlerini kapsayacak biçimde yükseltebiliriz.

Geniş kapsamlı, uyumlu sektörel çözümler ailesi en kritik iş süreçlerinizi bile optimize eder ve istenen sisteme sanal olarak sorunsuz biçimde entegre edilebilir.

2A-İş Grubu Yönetimi:
2A-ERP (Enterprise Resource Planning), Şirket Kaynak Planlaması
2A-CRM (Customer Relationship Management), Müşteri İlişkileri Yönetimi
2A-PLM (Product Lifecycle Management), Ürün Geliştirme Yönetimi
2A-SCM (Supply Chain Management), Tedarik Zinciri Yönetimi
2A-SRM (Supplier Relationship Management), Tedarikçi İlişkileri Yönetimi
çözümlerini içerir.

**
2A-PLM
Bilgi depoları. Süreç izolasyonu. Tasarım ve üretimin outsourcing. Bu, bir ürünü oluşturmak ya da ürünün bakımını yapmanın bir yolu mudur?

Ürün gelişimiyle, üretimle ve hizmetle ilgili olan herkese güncel bilgilere hızlı ve güvenli erişme imkânı veren entegre bir ortam sizin ihtiyacınız olan şeydir. 2A-PLM da size ihtiyaç duyduğunuz bütün bu özellikleri sağlar.

2A-PLM, birden fazla iş ortağı arasında işbirliğine dayalı mühendisliği, size özel ürün gelişimini, proje, varlık ve kalite yönetimini gerçekleştiren tek e- iş çözümüdür.

2A-PLM gelişme sürecindeki bütün katılımcıları entegre eder: tasarımcılar, tedarikçiler, üretimciler ve müşteriler. Böylece mühendislik düz bir değer zinciri olmaktan çıkar, ortak bir hedefe odaklanmış, üç boyutlu, iş birliğine dayalı bir topluluk halini alır.

2A-PLM, ekipman ve tesis performansını artırmak için proaktif kalite yönetimine ihtiyaç duyan her şirket için ideal çözümdür. Ayrıca bu çözüm, bakım maliyetlerinin ve ekipman güvenirliliğinin kârlılığı doğrudan etkilendiği bütün sektörler için idealdir.

İşte bu yüzden dünya çapındaki en başarılı şirketler 2A-PLM’i seçmiştir.

2A-PLM rol temelli bir çözüm portalı olan 2A-PLM Enterprise Portal aracılığıyla sağlanır. Böylece çalışanlarınız işlerini yapmak için ihtiyaç duydukları dahili ve harici içeriğe, uygulamalara ve hizmetlere kullanışlı, Web üzerinden erişimebilirler.


**
2A-SCM
2A-SCM, çoğu zaman tedarik zincirinin mükemmel bir biçimde işlemesini engelleyen olay planlaması, yürütmesi ve yönetimi gibi özellikleri yönetir. Tedarik zincirini daha verimli bir biçimde işletir, müşterilerinize daha etkili bir biçimde ulaşırsınız.

2A-SCM finans, bilgi ve madde süreçlerini izleyen, işleme istisnalarını belirleyen özellikler sunan güçlü bir koordinasyon sağlar. Böylece performansı gerçek zamanlı olarak ölçer, potansiyel ağ kesintilerine daha hızlı yanıt verebilirsiniz.

2A-SCM’in koordinasyon özellikleri düz ve sıralı tedarik zincirlerini, birden çok alana yayılmış, dinamik bir ortam sağlayan uyarlanabilir tedarik zinciri ağlarına’a dönüştürmenize yardımcı olur.

2A-SCM departmanların, iş birimlerinin ve şirketlerin sorunları kısa sürede tahmin etmelerine, programları ve işlemleri hızlı biçimde ayarlamalarına, genişletilmiş tedarik zincirini daha etkin biçimde yönetmelerine olanak vererek onların stoklarda, planlamada ve programlamada daha fazla görünürlük kazanmalarını sağlar.

2A-SCM koordinasyondan başka tedarik zinciri planlaması, yürütme ve işbirliğini de kapsar. Mükemmel bir tedarik zinciri çözümüdür.

Bunun da ötesinde 2A-İş Grubu Yönetimi ile sağlanan kusursuz entegrasyon sizi dünyanın en kapsamlı iş platformuyla donatır.


**
2A-SRM
Şirketler müşterilerine sundukları değerin sürekli artış göstermesi için tedarikçilere bağımlı durumdadır. Ancak birçok şirket kaynak ve teknoloji kısıtlamaları nedeniyle sadece en büyük tedarikçilerini entegre etmeye odaklanmak zorunda kalırlar.

Her türlü harcama kategorilerinde ve her zaman bütün tedarikçilerinizle olan ilişkilerinizden elde ettiklerinizi en üst düzeye çıkartan çözüm olan 2A-SRM.

2A-SRM satılan malların maliyetini düşürür, tedarik temelini mantıklı bir düzeye getirir, kısa sürede yatırım getirisi elde etmenizi sağlar. 2A-SRM, şirket bünyesindeki bütün satınalınan mallar ve hizmetler için, tüm tedarikçilerle aranızdaki süreçlerin otomasyonunu sağlayarak tedarikçilerle aranızdaki işbirliğini güçlendirir ve şirket sınırları ötesindeki işlemleri entegre eder.

2A-SRM, konsolide içeriği ve ana verileri kullanarak stratejik kaynak yaratmadan işletimsel tedarike ve tedarikçi etkinleştirmesine kadar tedarik zincirinin bütün ihtiyaçlarına yanıt verir.

2A-SRM sayesinde satınalınan bütün mallar ve hizmetler için bütün tedarikçilerle işbirliği yapabilirsiniz. Böylece sürekli olarak tedarikçi seçimini en elverişli hale getirir, süreçleri kısaltır, odaklanmış kaynak yaratma özelliğinden ve tedarik stratejilerinden faydalanırsınız.
© 2 Adam Yazılım | bilgi@2adam.com.tr | (322) 453 43 43 | Adana, Türkiye